ویترین مارکت ا لاستیک خودرو Aplus

این شرکت در خصوص طراحی و تولید هرنوع تایر رادیال اعم از تایرهای سواری، SUV،LT،AT،HT،MT، ون و اندازه های باری و اتوبوسی فعالیت می نماید.کلیه ی طرح ها با توجه به نیازمندیها ی بازار طراحی شده و تحت نظارت دقیق و در پوشش یک سیستم مدیریت کیفی دقیق جهت اطمینان از ثبات کیفی تایر تولید می گردند. و­ تاکنون بیش از 229 اندازه مختلف تایر در این شرکت طراحی شده است. این شرکت دارای گواهینامه های ایزو 9001سیستم کیفیت، ISO/TS16949 ،ECE ، GCC، E-LABLE، CCC، US DOTو SMART WAY وBIS و غیره بوده و مجموعا دارای 6000 نفر پرسنل می باشد.

در نهایت با آزمونهای مختلف بر روی تایرها، مطابق با استانداردهای جهانی ECE وE-MARK و با در نظر گرفتن قیمت رقابتی و سرویس دهی بسیار عالی این تایر ها وارد خط تولید انبوه می گردند.

شرکت APLUS یکی از بزرگترین تولیدکنندگان خصوصی در چین می باشد و در سالهای اخیر دستاوردهای زیادی را در صنعت تایر به ارمغان آورده و با شهرت جهانی به عنوان یکی از تولیدکنندگان تایرهای با کیفیت در سطح بین المللی مطرح می باشد.

تمامی محصولات ای پلاس با 5 سال گارانتی از تاریخ تولید به فروش میرسند که این امر بیانگر کیفیت بالای محصولات این شرکت می باشد.

دیدگاه ها 0

درباره این مطلب دیدگاهی ارسال کنید

logo-samandehi
X