زمان تحویل کالا

لجستیک ویترین مارکت

ویترین مارکت در تلاش است تا در اسرع وقت با کمترین هزینه، تمامی سفارشات را تحویل شما دهد. سفارشات در ویترین مارکت بعد از ثبت به واحد بررسی و پذیرش ارجاع میشوند و بعد از تایید نهایی به واحد انبار ویترین مارکت ارجاع میشوند. این فرایند در نهایت 20 دقیقه به طول می‌انجامد که سفارش شما آماده تحویل به اداره پست می‌باشد.

تمامی سفارشات ثبت شده در سیستم در طی همان روز کاری تحویل اداره پست میشوند تا به مقصد تحویل گیرنده رهسپار گردند. هم اکنون ویترین مارکت به تمام شهرها و روستاهای ایران در حال ارسال سفارشات می‌باشد.

ویترین مارکت در سه روش مختلف اقدام به ارسال سفارشات میکند که مشتری میتواند در زمان ثبت سفارش یک روش را انتخاب کند.

روش‌های ارسال:
1- پست سفارشی
2- پست پیشتاز
3- تیپاکس

  • پست سفارشی: هزینه ارسال در این روش بسیار بهینه می‌باشد و در صورتی که در تحویل بسته عجله‌ای ندارید میتوانید این روش را انتخاب کنید. مدت زمان تحویل در این روش بین 4 روز تا 7 روز می‌باشد که بستگی به حجم مرسوله‌های اداره پست دارد و در بازه زمانی 4 الی 7 روز تحویل شما میگردد. پیشنهاد ویترین مارکت این است که از این روش استفاده نمایید.
  • پست پیشتاز: این روش که در رتبه بالای اداره پست قرار دارد از هزینه بالاتری برخوردار است و همچنین میزان پرداخت هزینه در این روش مقداری بالاتر از پست سفارش می‌باشد. بازه زمانی تحویل کالا در پست پیشتاز بین 3 الی 4 روز میباشد.
  • تیپاکس: این روش مربوط به بخش خصوصی حمل و نقل در کشور است و میزان پرداخت هزینه در این روش بالا می‌باشد و همچنین در قبال هزینه بالا، از سرعت عمل بالاتری برخوردار است. بازه زمانی تحویل کالا توسط تیپاکس، بین 1 الی 3 روز میباشد.

برای دریافت کد رهگیری سفارش میتوانید نام و نام خانوادگی خود را به شماره همراه 09129158197 ارسال نمایید تا کد رهگیری برای شما پیامک گردد.

رهگیری مرسولات پست: www.tracking.post.ir

رهگیری مرسولات تیپاکس: www.tipaxco.com/tracking